Aktuality

  • Nábor na kurzy Baletu pokračuje!

    Nábor na kurzy Baletu pokračuje!

    Zápis do kurzu baletu pro dospělé, začátečníky a mírně pokročilé pokračuje. Volejte! Tel.: 605 345 664

    Read More
  • 1

Zápis do kurzů probíhá v průběhu celého roku.

Choreografické studio Russianbaletstudio nabízí hudební a rytmický, taneční a estetický vývoj dítěte na základě klasického tance.

Žáci našeho studia jsou vítězové mezinárodních baletních soutěží Grand Dance Academy Festival, držitelé diplomů, ocenění, některé z nich i nadále pokračují v profesionálním baletním tréninku v tanečních školách Prahy a Moskvy a dalších ruských městech.

20170721 143835

Cílem kurzu klasický tanec pro děti jsou krásná chůze, držení těla, muzikálnost, protahování a strečink, silné zádové svaly,  nohy - to vše jistě pomůže přinést radost a obdiv klasického tance. Všechno je nedílnou součástí našeho choreografického učení pro děti od 4-5 let.

Čekáme na vás, vaše děti a naše společné úspěchy v klasickém tanci!

Stačí zavolat do našeho studia a nezávazně se přihlásit na určitou hodinu.

20170719 142324

Lekce trvá 90 minut. Lekce probíhají v centru Prahy na adrese:  Náplavní 5, Praha 2 - Nové Město

Cena každé skupinové lekce baletní výuky pro děti, baletní průpravy je 400,- Kč. Ve skupině od 2 do 4 osob.

Pokud preferujete osobní přístup, naše studio kromě skupinových lekcí nabízí i lekce individuální. Cena individuální lekce je 700,-kč.

Nemůžete navštěvovat lekce pravidelně? Vymyslíme pro vás individuální plán. Zavolejte nám na tel.: +420 605 345 664 nebo napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.